Úvodní strana Virtuální prohlídky od nás Podmínky, kontakt Ceník Pro fotografy
virtuální prohlídky od nakoukni.eu Virtuální prohlídky

Pohled okolo, 360 stupňů, podívejte se přesně tam kde chcete, nasajte jedinečnou atmosféru místa. U nás se dozvíte i něco více o zobrazeném místu. Požadujte více než jen virtuální prohlídku. K vidění jsou zajímavá místa z celého světa, skvěle vypadají virtuální prohlídky objektů, které se dají procházet nebo skupiny přátel. Zdokumentujte si svůj mejdan, setkání ze školy a cokoli dalšího :-)

Předběhněte konkurenci

Jsme si jisti, že zrovna vaše místo, váš podnik, vaše okolí je jedinečné a bezkonkurenční. Fotky už dnes nedokáží přenést jedinečnost místa a jeho atmosféru. Přeneste celý virtuální pohled a doplňme jej i zvukem! Neváhejte požadovat celé plánky a klienta provést i po okolí. Konktaktujte nás, pomůžeme vám.

panorama, 3D, exkluzivní fotografie

virtuální prohlídky

Doporučujeme
26/2/2011
Foto: ONESOFT s.r.o.
Ratanový a teakový nábytek
Fa Kopa, Jazdecká 32, 405 01 Děčín
Fotografové, velkoobchodní spolupráce

Důvody s námi spolupracovat

Potřebujete realizovat stovky virtuálních prohlídek měsíčně. Jste fotograf nebo vlastníte firmu, která potřebuje velké množství virtuálních prohlídek. Máte vybavení a zaměstnance, kterého dokážete proškolit na tvorbu sférických fotografií.

Co vám nabízíme

Jednoduché vytvoření virtuální prohlídky

Jednodušší to už být nemůže a v češtině. Vložíte fotografii a systém vám vše vygeneruje a připraví. Pak určíte zdali chcete a kde mít logo. Pouhým vyťukáním do vaší prohlídky určíte kde mají být aktivní místa - např. dveře do dalšího pokoje a na jakou další prohlídku se má po kliknutí na tyto dveře uživatel dostat... Chcete ukázat plánek sportoviště, nákres bytu, ukázat současný pohled uživatele v plánku? Na 3 kliknutí a hotovo...

Návrhy co lze realizovat

Aktivní body v prohlídce

Máte nasnímáno několik prohlíden, navazujících na sebe? Chcete, aby po kliku na dveře pokoje uživatel přešel do dalšího pokoje? Lze to jednoduše udělat!

Logo v prohlídce

Jste pyšní na svou prohlídku? Chcete mít v pravém dolním rohu nebo jinde svou signaturu? Nebo váš klient vyžaduje své logo v prohlídce? Vložte pouze fotografii na server a u prohlídky vyberete kde má být umístěna!

Nastavení prohlídky, umístění na jiných stránkách?

Název, popis, adresa.... to je snad samozřejmostí, ale co udělat, chcete-li, aby prohlídka byla pouze na našem serveru? Nebo naopak potřebujete prohlídku umístit na vaše stránky? U každé prohlídky uvádím její adresu a kód, který můžete vložit do svých stránek.

Google mapa

Nejrozšířenějšími mapovými podklady jsou google maps. Stačí k prohlídce zadat GPS souřadnice a o další se postaráme. Plocha prohlídky půjde rozšířit o interaktivní mapu s "radarem", který vám bude ukazovat, kterým směrem se uživatel dívá.

Půdorys místa

Zvláště u bytů je vhodné uživateli nabídnout půdorys nebo jiný obrázek, dokreslující pozici a místo, kde se uživatel dívá. Opět stačí stejně jako u loga vložit fotografii a říci, kterým směrem začínáme!

Co je na vás

Připravit sférickou fotografii pro virtuální prohlídku. Většina profesionálních fotografů ví jak na to... pro ostatní máme v diskusním fóru příspěvky profesionálů, rady a návody jak zvládnout jednotlivé situace. Vytvořenou fotografii pošlete na server a prohlídku máte hotovu. Pokud od virtuální prohlídky očekáváte něco více, dostanete k dispozici sadu nástrojů, ovladatelných pouhým kliknutím a my se o vše ostatní postaráme!

Co připravujeme

S rozrůstajícím zájmem budeme náš server rozšiřovat o potřebné funkčnosti. Napište nám co potřebujete a my to pro vás uděláme.

Prolínání prohlídek

Je působivé ukázat jak vypadá vámi nafocené fantastické místo v zimě, v létě, za deště! Ve dne, v noci... výběr prolnutí jednotlivých prohlídek je jenom na vás!

Napojení na systémy 3tích stran

Věděli jste, že můžete mít svou restauraci na Google Earth? Víme jak na to!