Úvodní strana Virtuální prohlídky od nás Podmínky, kontakt Ceník Pro fotografy
virtuální prohlídky od nakoukni.eu Virtuální prohlídky

Pohled okolo, 360 stupňů, podívejte se přesně tam kde chcete, nasajte jedinečnou atmosféru místa. U nás se dozvíte i něco více o zobrazeném místu. Požadujte více než jen virtuální prohlídku. K vidění jsou zajímavá místa z celého světa, skvěle vypadají virtuální prohlídky objektů, které se dají procházet nebo skupiny přátel. Zdokumentujte si svůj mejdan, setkání ze školy a cokoli dalšího :-)

Předběhněte konkurenci

Jsme si jisti, že zrovna vaše místo, váš podnik, vaše okolí je jedinečné a bezkonkurenční. Fotky už dnes nedokáží přenést jedinečnost místa a jeho atmosféru. Přeneste celý virtuální pohled a doplňme jej i zvukem! Neváhejte požadovat celé plánky a klienta provést i po okolí. Konktaktujte nás, pomůžeme vám.

panorama, 3D, exkluzivní fotografie

virtuální prohlídky

Doporučujeme
27/6/2011
Foto: ONESOFT s.r.o.
Zvonice katedrály svatého Domnia
Split, Chorvatsko
GPS: 43° 30' 28"N, 16° 26' 24"E
Virtuální prohlídky - nejlepší reklama

Interaktivita

Moderní trendy nelze zastavit. Neustále fotíte, ale cítíte, že to není ono? Vašim klientům to nestačí? Množí se dotazy? Ukažte jim vaše místo 3D, 360°, jako interaktivní virtuální prohlídku.

Předběhněte konkurenci

Jaký obor dnes nemá konkurenci? Pokud chcete uspět a dosáhnout i v této nelehké době dobrých výsledků, musíte mít víc než konkurence. Odlišit se není snadné a na některé vylepšení je potřeba mnoho finančních prostředků. My vám nabízíme interaktivní virtuální prohlídky. Klient se může podívat přesně tam, kde ho to zajímá. Virtuální prostor o šíři 360° mu poskytene dostatečný přehled a pomůže i s vytvořením atmosféry, které normální fotografie nemohou vystihnout

Co můžete od prohlídek očekávat

Aktivní body v prohlídce

Požadujte, aby vám fotograf nasnímal i navazující prostory. Není nic jednoduššího než kliknutím na dveře projít do vedlejší místnosti, otevřít okno a ukázat výhled.

Logo v prohlídce

Jste pyšní na svou prohlídku? Chcete mít vlevo nahoře vaše logo? Nic z toho není nemožné. Jen si řekněte kde a co máme umístit.

Nastavení prohlídky, umístění na jiných stránkách?

Název, popis, adresa.... to je snad samozřejmostí, ale můžete mít i mnohem víc. U prohlídek lze nastavit zobrazení pouze na našem serveru. Můžete si ji také umístit na své stránky pouhým vložením ednoduchého kódu. Nemusíte nic řešit nebo draze platit. Svému webmastrovi dejte námi vygenerovaný kód a ten jej pouze vloží na místo, kde si ve svých stránkách řeknete!

Google mapa

Nejrozšířenějšími mapovými podklady jsou google maps. Pokud jsou u prohlídky zadány GPS souřadnice, o vše ostatní se postaráme. Plocha prohlídky půjde rozšířit o interaktivní mapu s "radarem", který vám bude ukazovat, kterým směrem se uživatel dívá.

Půdorys místa

Zvláště u bytů je vhodné uživateli nabídnout půdorys nebo jiný obrázek, dokreslující pozici a místo, kde se uživatel dívá.

Prolínání prohlídek

Je působivé ukázat jak vypadá vaše úchvatné místo v zimě, v létě, za deště! Ve dne, v noci... výběr prolnutí jednotlivých prohlídek je jenom na vás!

Chtějte za své peníze co nejvíce

Námi doporučovaní fotografové mají prémiové účty se všemi možnostmi nastavení prohlídky. Podívejte se na jejich práce a vyberte si toho, kdo vám bude vyhovovat! Nekupujte zajíce v pytli.

Na co nezapomenout

Před vytvořením virtuální prochlídky lze fotografii upravit. Nemusíte všem ukazovat kde máte alarm a jak své místo chráníte. To vše může být zaretušováno a v prohlídce se nebude vyskytovat. Vy určitě moc dobře víte, co vypadá nevhodně, kdy vaši restauraci nemá smysl fotit nebo naopak jak krásně umíte naaranžovat svatební tabuli. To vše sdělte fotografovi a budete s výslednou prací nejen spokojeni, ale můžete od ní očekávat i přidanou hodnotu.